28-а Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»

28-а Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2016»

8-11 червня компанія АРМАТЕК прийняла участь у XXVIII міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2016», яка проходила на ВДНГ в м. Києві. Виставка була організована за сприяння Міністерства аграрної політики та продовольства України. Найбільша агропромислова виставка країни надала чудовий поштовх для вдосконалення виробництва, підвищення якості надаваних послуг, впровадження інновацій багатьом компаніям. Щороку в ній приймає участь близько 1200 організацій з різних країн світу, які демонструють новинки в галузі сучасної спецтехніки, продукти тваринництва та харчування, різноманітні добрива, еко-корми, а також породи тварин, птахів та різні види риб.
На виставці компанія АРМАТЕК представила ефективні варіанти дверей та воріт для аграрного сектору, сучасні технології будівництва теплиць та приміщень для утримання тварин. Усі бажаючі могли скуштувати смачні «Таблетки щастя» та дізнатись багато цікавих та оптимальних рішень у сфері сільського господарства.
Відвідувачі та учасники виставки могли насолоджуватись приємною музикою на свіжому повітрі, смачними шашликами та пловом, дегустувати вино та мед, любуватись екзотичними структурами для саду, придбати органічні продукти харчування за цінами виробника та багато іншого.