31-а Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2016

31-а Міжнародна будівельна виставка InterBuildExpo 2016

Нещодавно компанія АРМАТЕК приймала участь в одній із найбільших будівельних виставок України InterBuildExpo. Протягом 4-х днів в ОЦ «КИЇВЕКСПОПЛАЗА» ми познайомилися з деякими представниками ринку, обговорили сучасні тенденції будівельної сфери з нашими партнерами, а також знайшли безліч потенційних клієнтів, яким ми з радістю допоможемо втілити в життя усі мрії.
Ця виставка була чудовим шансом розширити горизонти, знайти нові ринки збуту, і просто насолодитися приємною атмосферою. Дякуємо «Київському міжнародному контрактовому ярмарку» за проведення цього заходу і нові можливості.
Менеджери компанії АРМАТЕК детально розповідали усім зацікавленим про оптимальні для них варіанти автоматичних, холодильних та інших промислових воріт, перевантажувальної техніки. За допомогою досвідчених співробітників компанії відвідувачі дізнавались про сучасні рішення для складів, сільського господарства, торгових центрів, СТО та паркінгів.
Форум InterBuildExpo проводиться раз на рік, починаючи з 1994 року. Це найбільш масштабна подія у будівельній сфері. Щороку вона охоплює близько 500 компаній, які демонструють відвідувачам інноваційні технології і матеріали в області будівництва, архітектури та дизайну.
Виставка подарувала нам чудову порцію натхнення та задоволення. Ми насолоджувалися приємною музикою, атмосферою та оточенням. З нетерпінням чекаємо наступної виставки у 2017 році.