АРМАТЕК на конференції від Malls Club Ukraine

АРМАТЕК на конференції від Malls Club Ukraine

10 червня компанія АРМАТЕК взяла участь у щорічній практичній конференції «Оптимізація експлуатаційних витрат при управлінні торговою нерухомістю», яка відбулась у БЦ «Кубик». Провідні торгові центри України (Ocean Plaza, «Караван», «ІНВАЙТ» «Проспект» і т.д.) дали цінний досвід у сфері максимальної раціоналізації експлуатаційних витрат і збереження при цьому високої якості обслуговування.
Нам також приємно було почути, що швидкісні ворота, які компанія АРМАТЕК встановила в підземному паркінгу комплексу, виключили необхідність опалювати його і окупилися протягом одного з половиною місяця.
Ми перейняли безцінний досвід по оптимізації витрат за рахунок заміни люмінесцентних ламп на світлодіодні, скороченню вартості комунальних послуг та енергозбереженню.
Ми також поділилися з аудиторією власними шляхами забезпечення ефективного управління та оптимізацією експлуатаційних витрат.
Тепер ми знаємо всі нюанси енергоефетивності, на які варто звернути увагу при будівництві та реконструкції торгових центрів! І все це завдяки цікавим доповідям та дружній атмосфері від Malls Club!