Ангарні ворота

Ангарні ворота

Здатні працювати в найважчих умовах
Найвищі параметри довговічності та надійності

Ангарні ворота Butzbach

Ангарні ворота Butzbach – ідеальне рішення для закриття великих отворів будівель. Ангарні ворота Butzbach завдяки численним варіантам дизайну підходять для монтажу не тільки в нових будівлях, а й ефективно використовуються для реконструкції.

Для заповнення каркасу ангарних воріт Butzbach використовується склопластик, що виготовляється за технологією власної розробки. Поряд з такими якостями як стабільність, довговічність і висока несуча здатність склопластик вигідно відрізняється від інших матеріалів, перш за все, своєю високою світлопроникністю. Він дозволяє створювати наповнені світлом зони в ангарах, тим самим знижуючи витрати на освітлення в денний час, і комфортну робочу атмосферу. Шкідливе ультрафіолетове випромінювання поглинається на 100%.
Відміна теплоізоляція досягається завдяки двохстінним склопластиковим панелям, що також дозволяє пасивно використовувати сонячну енергію. А ущільнення воріт запобігає втратам енергії і протягам.

Завдяки легкій вазі склопластику, ангарні ворота Butzbach чудово підходять для конструктивних рішень, у яких несуча конструкція не допускає високих навантажень. Склопластик абсолютно не відображає радарне випромінювання.
Крім представлених в палітрі кольорів склопластику (діамантово-білий, смарагдово-зелений або сапфірово-синій) для оформлення можуть бути використані будь-які інші наповнювачі, наприклад, сендвіч-панелі або профільовані листи трапецієподібної форми. Перенесення на склопластик зображень або фарбування склопластикових панелей, в поєднанні з кольоровим покриттям профілів, надає безмежні можливості для дизайну. Довільне розташування віконних секцій ще більше розширює можливості оформлення.

Переваги і особливості

Готовність до експлуатації на 100%
- Ангарні ворота Butzbach завжди готові до експлуатації: воротами можна керувати в ручному режимі навіть при відключенні електроживлення або в інших екстрених ситуаціях.
- У зимовий час безперебійну роботу воріт ангара забезпечує продумана система обігріву напрямних, яка працює як в ручному, так і в автоматичному режимі.

Комфортні і безпечні умови праці
- Ідеальні умови освітлення для ангарів: спеціальний склопластик має знижений коефіцієнт теплопровідності і високу світлопроникну здатність до 78%. Завдяки цим якостям, поверхня воріт являє собою додаткове джерело денного світла, що не нагрівається.
- Для зручності і комфорту персоналу в ворота можна інтегрувати як окремі оглядові елементи, так і стрічкове скління, яке забезпечить вільний огляд вулиці зсередини.
- Для забезпечення максимального захисту персоналу та обладнання на воротах можлива установка декількох систем безпеки: перевірена система захисту від защемлення стулками, пристрої аварійно-попереджувальної сигналізації, маятникове гальмо в якості обмежувача швидкості для ручного режиму роботи воріт.

Індивідуальне проектування і додаткове оснащення
- Вбудована хвіртка в ангарних воротах Buzbach. Для швидкого проїзду чергового транспорту в ангарні ворота можна вмонтувати промислові підйомні ворота.
- У ангарні ворота також вбудовуються безпорогові хвіртки, які забезпечують прохід персоналу в будь-який час, навіть коли ворота закриті.
- Вкрай маленькі навантаження на конструкцію даху і ферми ангара і низька потреба в опорних спорудах скорочують витрати на будівництво.
- Для воріт доступна опція захисту від вітрових навантажень класу 3 (WK3), що дозволяє безпечно експлуатувати ворота в умовах сильного вітру.

Безпека людей і збереження матеріальних цінностей
- Ангарні ворота Butzbach оснащені надійною системою захисту від злому 3 ступеня (WK3), підтверджена стандартами DIN V ENV 1627.
- Завдяки своїй зернистій поверхні склопластик не просвічується і захищає техніку і повітряне судно всередині ангара від сторонніх очей.

Комфорт
та безпека

додаткове
оснащення

безперебійна
робота

захист
від злому

Ангарні ворота Megadoor

Для закриття великих і дуже великих пройомів у будівлях ангарів використовують ангарні ворота Megadoor. Вони являють собою систему з односекційних або багатосекційних воріт практично необмежених розмірів.
Ангарні ворота Megadoor здатні працювати в найважчих експлуатаційних умовах, і при цьому мати найвищі параметри довговічності, надійності, ремонтопридатності та потребувати мінімального догляду в процесі експлуатації. Унікальна конструкція шторних воріт Megadoor знімає обмеження за розмірами і конфігурацією, завдяки можливості використовувати мультисистеми з підйомними колонами.

Найвищий рівень герметичності гарантує стійкість до серйозних вітрових навантажень.

Всі ворота можуть поставлятися з напівпрозорим полотном, пропускаючи природне освітлення і створюють затишну обстановку на робочому місці. Це дозволяє економити електроенергію в денний час.

Використання багатосекційних ангарних воріт дозволяє створювати гнучку систему, що дозволяє розміщувати всередині одного ангара повітряні судна різних розмірів. Для переміщення наземного обладнання вам досить підняти на мінімально необхідну для цього висоту лише одну секцію воріт, що мінімізує теплові втрати. Завдяки відсутності нижніх направляючих немає проблеми обмерзання.

Інноваційний дизайн ангарних воріт Megadoor забезпечує дуже тривалий термін служби і високий рівень енергозбереження. Запатентовані пристрої захисту при обриві забезпечують максимальну безпеку як для людей, так і для обладнання.

Переваги і особливості

- Здатні працювати в найважчих експлуатаційних умовах
- Стійкі до вітрових навантажень завдяки найвищому рівню герметичності
- Потребують мінімального догляду в процесі експлуатації
- Комфортні умови праці. Використання напівпрозорого полотна дозволяє пропускати денне світло, що створює затишну атмосферу.
- Енергоефективність. Проникнення денного світла в приміщення дозволяє економити на освітленні в денний час. А можливість підняття воріт на мінімально необхідну кількість секцій мінімізує теплові витрати.
- Відсутність обмерзання завдяки відсутності нижніх напрямних.
- Високий рівень безпеки. Запатентовані пристрої захисту при обриві забезпечують максимальну безпеку як для людей, так і для обладнання.

Стійкі
до навантажень

мінімальний
догляд

Комфортні
умови праці

Високий
рівень безпеки

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:

наверх