Автоматичні перевантажувальні містки

6010S Swingdock

Перевантажувальний міст Crawford 6010S Swingdock дуже простий в експлуатації, тому його найчастіше пропонують для загальнопромислового використання.

Поворотна апарель мосту Crawford 6010S Swingdock надійно перекриває простір між вантажною рампою і кузовом автомобіля.

Вирівнююча платформа Crawford 6010S Swingdock з’єднує транспортний засіб з будівлею, гарантуючибезпеку вантажно-розвантажувальних робіт. Таким чином підтримується максимально високий рівень безпеки переміщення вантажів, а також попереджаються травми персоналу і пошкодження обладнання.

Комплексна докова система Crawford

Для створення оптимальних умов праці міст Crawford 6010S Swingdock може поставлятися в складі повнофункціонального комплекту перевантажувального поста, що складається з мосту, підйомно-секційних воріт і герметизатора отвору.

Переваги і особливості

Простота в обслуговувані. Просте і швидке виконання профілактичного технічного обслуговування для підтримки працездатного стану і запобігання вимушених простоїв обладнання
Оснащення поворотної апарелі шарнірами відкритого типу виключає її заклинювання, а це в значній мірі спрощує обслуговування

Кутова форма поворотної апарелі. Кутова форма поворотної апарелі запобігає травмонебезпечному падінню вантажно-розвантажувального обладнання

Міцність та надійність. Дуже міцні кронштейни апарелі з опорними пластинами

Захист від пошкоджень.Оптимальне поглинання ударних навантажень запобігає пошкодженню і забезпечує тривалий термін служби обладнання

Інтелектуальна багатофункціональна система управління доком. Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Просте
обслуговування

Міцність та
надійність

Захист від
пошкоджень

6010SA Swingdock Autodock

Перевантажувальний міст Crawford 6010SA Swingdock Autodock обладнаний самонесучою рамою, що забезпечує просту інтеграцію в конструкцію будівлі, і може використовуватися в якості основи для створення ззовні будівлі повнофункціонального перевантажувального тамбура - комплексної доковою системи, яка об’єднує в собі всі необхідні компоненти: міст, герметизатор і ворота.

Переваги і особливості

Безпека умов праці. Перевантажувальний міст Crawford 6010SA SwingdockAutodock з’єднує транспортний засіб з будівлею, забезпечуючи при цьому безпечне та ефективне виконання вантажно-розвантажувальних операцій. В результаті цього підтримується максимально високий рівень безпеки під час переміщення вантажів, а також попереджується травмування персоналу і пошкодження обладнання.

Простота технічного обслуговування. Просте і швидке виконання профілактичного технічного обслуговування для підтримки працездатного стану і запобігання вимушених простоїв обладнання.

Оснащення поворотної апарелі шарнірами відкритого типу виключаєїї заклинювання, не потрібно чистка і в значній мірі спрощується обслуговування.

Міцність конструкції. Дуже міцні кронштейни апарелі з опорними пластинами.

Захист від ударних навантажень. Оптимальне поглинання ударних навантажень, що запобігає пошкодженню і забезпечує тривалий термін служби обладнання.

Комплексна докова система Crawford. Для створення оптимальних умов роботи міст Crawford 6010SA Swingdock Autodock може поставлятися в складі повнофункціонального комплекту перевантажувального поста, що складається з моста, підйомно-секційних воріт і герметизатора отвору.

Інтелектуальна багатофункціональна система управління доком. Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Просте
обслуговування

Міцність та
надійність

Безпечна
експлуатація

6010SR Swingdock Replacment

Доклевеллер Crawford 6010SR Swingdock Replacement найкращий варіант для економічної модернізації та заміни перевантажувальних мостів застарілої конструкції.

Широкий діапазон розмірів і різноманітність конструкцій рами дозволяють замінити мости, що вже експлуатауються без будь-яких витрат на капітальний ремонт. Після огляду існуючого обладнання ми підберемо найоптимальніше рішення для Вас.

Переваги і особливості

Простота в обслуговуванні. Просте і швидке виконання профілактичного технічного обслуговування для підтримки працездатного стану і запобігання вимушених простоїв обладнання.

Завдяки оснащенню поворотної апарелі шарнірами відкритого типу, виключається її заклинювання, не потрібна чисткаі в значній мірі спрощується обслуговування.

Безпека. Кутова форма поворотної апарелі запобігає травмонебезпечному падінню вантажно-розвантажувального обладнання. Дуже міцні кронштейни апарелі з опорними пластинами.

Захист від ударних навантажень. Оптимальне поглинання ударних навантажень, що запобігає пошкодженню і забезпечує тривалий термін служби обладнання.

Комплексна докова система Crawford. Для створення оптимальних умов праці, міст Crawford 6010SR Swingdock Replacement може поставлятися в складі повнофункціонального комплекту перевантажувального поста, що складається з моста, підйомно-секційних воріт і герметизатора отвору.

Інтелектуальна багатофункціональна система управління доком. Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальним мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою відбувається за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Просте
обслуговування

Безпека
персоналу

6011S Swingdock

Доклевеллер Crawford 6011S Swingdock - високоміцний перевантажувальний міст вантажо підйомністю 100кН. Поворотна апарель містка Crawford 6011S Swingdock надійно перекриває простір між вантажною рампою і кузовом автомобіля.

Особливості доклевеллера Crawford 6011S Swingdock

Просте і швидке виконання профілактичного технічного обслуговування для підтримки працездатного стану і запобігання вимушених простоїв обладнання.
Кутова форма поворотною апарелі, що запобігає травмонебезпечному падінню вантажно-розвантажувального обладнання.

Міцна і надійна конструкція, що забезпечує високу продуктивність операцій навантаження і розвантаження в умовах підвищених навантажень.

Переваги і особливості

Високий рівень безпеки. Перевантажувальний міст Crawford 6011S Swingdock з’єднує транспортний засіб з будівлею, забезпечуючи безпечне та ефективне виконання вантажно-розвантажувальних операцій. В результаті цього підтримується максимально високий рівень безпеки під час переміщення вантажів, а також запобігають травми персоналу і пошкодження обладнання.

Економія часу. Дане рішення забезпечує економію часу і гарантує максимально короткий шлях переміщення вантажів при виконанні вантажно-розвантажувальних робіт в складському приміщенні.

Комплексна докова система Crawford. Для створення оптимальних умов роботи міст Crawford 6011S Swingdock може поставлятися в складі повнофункціонального комплекту перевантажувального поста, що складається з містка, підйомно-секційних воріт і герметизатора отвору.
Інтелектуальна багатофункціональна система управління доком.

Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Економія
часу

Безпека
персоналу

6020STA Stepdock Autodock

Crawford 6020STA StepdockAutodock - ефективний і безпечний процес переміщення вантажів.

Crawford 6020STA StepdockAutodock - автоматичний доклевеллер, що забезпечує підвищену ефективність і безпеку процесу переміщення вантажів.

Переваги і особливості

Універсальна телескопічна апарель. Конструкція моста оснащена телескопічною апарелю і самонесучою рамою для простої інтеграції в конструкцію будівлі, і може використовуватися в якості основи для створення повнофункціонального перевантажувального тамбура ззовні будівлі.

Принцип роботи заснований на використанні універсальної, перевіреної і гнучкої в застосуванні технології телескопічної апарелі. При цьому, переваги системи Crawford 6020STA StepdockAutodock не обмежуються наявністю телескопічної апарелі.

Економія енергії, поліпшення умов праці , зменшення небезпеки отримання травм і пошкодження вантажу, підвищення ефективності процесу перевантаження

Завдяки спеціальній конструкції моста вантажний автомобіль може під’їхати до перевантажувальної станції з закритим ззаду кузовом. Після того як автомобіль займе необхідне положення, перевантажувальна станція ізолюється надувними герметизаторами отвору (рекомендована операція), і потім піднімаються секційні ворота. Після цього відкривається задня частина кузова вантажного автомобіля.

Ідеальне рішення для різних областей застосування

- Дотримання підвищених вимог до гігієни і безпеки при виконанні перевантажувальних робіт.
- Забезпечення постійної температури на всіх етапах поставки харчової продукції.
- Транспортування контейнерів для митного оформлення.
- Реалізація заходів щодо запобігання крадіжок.

Інтелектуальна багатофункціональна система управління доком

Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Економія
часу

Безпека
персоналу

Підвищення
ефективності

6020T Teledock

Crawford 6020T Teledock– це перевантажувальний міст з телескопічною апарелю. Він є універсальною і найбільш гнучкою доковою системою, яка підходить для будь-яких умов навантаження-розвантаження, незалежно від їх складності.

Переваги і особливості

Телескопічна апарель. Основною перевагою Crawford 6020T Teledock є наявність телескопічної апарелі, яка може бути точно встановлена в кузові транспортного засобу, дозволяючи оптимально використовувати для навантаження всю площу кузова.

Перевантажувальний міст з висувною аппарелью Crawford 6020T Teledock забезпечує велику площу контакту між кузовом вантажного автомобіля і самим мостом, дозволяючи найбільш оптимальним і безпечним способом позиціонувати його щодо кузова.

Ергономічність. Завдяки виключно плоскій формі алюмінієвої апарелі, формується більш плавний перехід між мостом і кузовом автомобіля.

Захист від пошкоджень. Оптимальне поглинання ударних навантажень запобігає пошкодженню і забезпечує тривалий термін служби обладнання

Підходить для транспортних засобів будь-якої ширини. Навантаження й розвантаження не викличуть ніяких труднощів, навіть якщо транспортний засіб встановлено не строго під прямим кутом до доку. Втягуючі сегменти забезпечують гнучке обслуговування транспортних засобів будь-якої ширини. В неробочому положенні апарель розташовується під платформою моста

Інтелектуальна багатофункціональна система управління доком. Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Телескопічна
апарель

Безпека
персоналу

Безпечна
експлуатація

6020TA Teledock Autodock

Перевантажувальний міст Crawford 6020TA TeledockAutodock обладнаний телескопічною апарелю і самонесучою рамою, що забезпечує просту інтеграцію в конструкцію будівлі, та може використовуватися в якості основи для створення зовні будівлі повнофункціонального перевантажувального тамбура - комплексної доковою системи, яка об’єднує в собі всі необхідні компоненти: міст, герметизатор і ворота .

Переваги і особливості

Стійкість до навантажень. Міст Crawford 6020TA TeledockAutodock підходить для будь-яких умов навантаження, незалежно від їх складності.

Раціональне використання площі. Основною перевагою в порівнянні з іншими типами мостів є наявність телескопічною аппарели, яка може бути точно встановлена в кузові транспортного засобу, дозволяючи оптимально використовувати для навантаження всю площу кузова.

Апарель - не тільки ергономічне, а й економічне рішення. Перевантажувальний відкидний міст Crawford 6020TA TeledockAutodock забезпечує велику площу контакту між кузовом вантажного автомобіля і самим мостом, дозволяючи найбільш оптимальним і безпечним способом позиціонувати його щодо кузова. Завдяки виключно плоскій формі алюмінієвої апарелі формується більш плавний перехід між мостом і кузовом автомобіля.

Стійкість до пошкоджень. Серед додаткових переваг перевантажувального моста Crawford 6020TA TeledockAutodock слід виділити також низьке ударне навантаження і менший знос вантажно-розвантажувальної техніки.

Устаткування Crawford серії 950 - інтелектуальна багатофункціональна система управління доком. Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Стійкість до
навантажень

Стійкість до
пошкоджень

6020TI Teledock Isodock

Для складських приміщень важливим є питання забезпечення температурного режиму, з найменшими додатковими витратами. Доклевеллер Crawford 6020TI Teledock Isodock спроектований з урахуванням цих аспектів. Проведені дослідження Інститутом термодинаміки при Ганноверському університеті, продемонстрували підвищення ефективності енергозбереження аж до 75% в порівнянні з традиційними доковими системами.

На відміну від звичайних докових систем міст Crawford 6020TI TeledockIsodock встановлюється за секційними воротами з високими теплоізоляційними властивостями. Передбачена також нижня ізоляція, що запобігає проникненню холодного або теплого повітря всередину приміщення.

Переваги і особливості

Захист від пошкоджень. Крім того, перевантажувальний міст Crawford 6020TI Teledock Isodock спроектований таким чином, щоб ударні навантаження паркувальних автомобілів поглиналися фундаментом будівлі.

Економія при переобладнанні. Морозостійка підстава не є окремою будівельною конструкцією і відокремлена від фундаменту будівлі тільки невеликим проміжком, необхідним для закривання секційних воріт. Таке рішення дозволяє виключити складну перепланування будівлі.

Швидкий монтаж. Система Crawford 6020TI TeledockIsodock поставляється у змонтованому, повністю готовому до монтажу вигляді. Конструкцію необхідно тільки опустити в підготовлений для неї приямок.

Устаткування Crawford серії 950 -інтелектуальна багатофункціональна система управління доком. Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Захист від
пошкоджень

Швидкий
монтаж

Економія при
переобладнанні

6021T Teledock 100

Доклевеллер Crawford 6021T Teledock 100 - високоміцний перевантажувальний міст вантажопідйомністю 100 кН, оснащений телескопічною апарелю. Міст Crawford 6021T Teledock 100 підходить для будь-яких умов навантаження, незалежно від їх складності.

Переваги і особливості

Раціональне використання площі кузова. Основною перевагою в порівнянні з іншими типами мостів є наявність телескопічною апарелі, яка може бути точно встановлена в кузові транспортного засобу, дозволяючи оптимально використовувати для навантаження всю площу кузова.

Перевантажувальний міст Crawford 6021T Teledock 100 забезпечує велику площу контакту між кузовом вантажного автомобіля і самим мостом, дозволяючи найбільш оптимальним і безпечним способом позиціонувати його щодо кузова.

Простота обслуговування. Просте і швидке виконання профілактичного технічного обслуговування для підтримки працездатного стану і запобігання вимушених простоїв обладнання.

Надійність конструкції. Міцна і надійна конструкція, що забезпечує високу продуктивність операцій навантаження і розвантаження в умовах підвищених навантажень.

Комплексна докова система Crawford. Для створення оптимальних умов праці міст Crawford 6021T Teledock 100 може поставлятися у складі повнофункціонального комплекту перевантажувального поста, що складається з моста, підйомно-секційних воріт і герметизатора отвору.

Просте
обслуговування

Надійність
конструкції

6030C Combidock

Доклевелер Crawford 6030C Combidock з телескопічною апарелю призначений для обслуговування вантажних автомобілів і фургонів.

Електрогідравлічний доклевелер Crawford 6030C Combidock скорочує витрати на будівельні роботи, так як немає необхідності облаштувати рампи з різною висотою.

Рекомендуємо обладнати кожен складський комплекс, що інтенсивно використовується, хоча б одним мостом Crawford 6030C CombiDock, для забезпечення ефективного обслуговування транспортних засобів незалежно від їх розміру.

Переваги і особливості

Ергономічність. Апарель має виключно плоску форму, що забезпечує більш плавний перехід між мостом і кузовом транспортного засобу, знижуючи навантаження на персонал та зменшуючи знос вантажно-розвантажувальної техніки.

Під час вантажно-розвантажувальних робіт транспортні засоби просідають та піднімаються. Спеціальна система контролю безпеки забезпечує автоматичне повторення зрівняльної платформою вертикальних переміщень кузова транспортного засобу. У разі зміщення кузова в горизонтальній площині ця ж автоматична система буде відповідним чином коригувати положення апарелі щодо кузова, забезпечуючи безпечну і плавну передачу вантажу.

Вантажівка або фургон - просто поверніть перемикач! Достатньо повернути перемикач в потрібне положення - і буде запущена відповідна автоматична програма. При установці на «малотонажний транспорт» бічні сегменти апарелі прибираються під платформу, і ширина апарелі зменшується до 1000 мм. Одночасно з цим гідравлічним вузлом компенсується притискає зусилля платформи моста. Для повернення до роботи зі стандартним вантажним транспортом досить повернути перемикач у вихідне положення.

Інтелектуальна багатофункціональна система управління доком. Унікальна інноваційна система серії 950 дозволяє за допомогою одного блоку управління забезпечити безпосереднє управління перевантажувальних мостом, герметизатором отвору і воротами. Весь процес управління доковою системою організований за допомогою декількох простих кнопок і повністю відповідає вимогам, що пред’являються до сучасного логістичного забезпечення. Установка окремих блоків управління для кожного виду обладнання, а також прокладка складних кабельних з’єднань більше не потрібні.

Ергономічність

Простота в
експлуатації

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:

наверх