Двері та автоматика

Багатофункціональні двері

Стандартне рішення або продукція виготовлена за спецзамовленням, двері для приватного житлового приміщення або для об’єктів комерційного призначення - широкий асортимент багатофункціональних дверей задовольнить потреби кожного.

дізнатися більше про Багатофункціональні двері

Протипожежні двері

Протипожежні двері Ninz повністю оцинковані, включаючи «приховані» частини, виготовлені з гарячеоцинкованого листового металу.

дізнатися більше про Протипожежні двері

Холодильні двері Wiejak

Виготовляються з кислотостійкої сталі, сталі з покриттям або забарвленої сталі будь-якого кольору. За бажанням можна виготовити двері з кислотостійкою дверною коробкою, але з дверним полотном з іншого матеріалу (з числа перерахованих вище).

дізнатися більше про Холодильні двері Wiejak

Двері для харчової промисловості

Не лише морозильні та холодильні камери мають бути оснащені якісними дверима. А й решта дверей мають бути обладнані спеціально розробленими дверима, що значно відрізняються від стандартних рішень, доступних на ринку.

дізнатися більше про Двері для харчової промисловості

Двері для медицини і фармацевтики

Щоб створити комфортне і безпечне медичне середовище для пацієнтів, лікарів та інших фахівців галузі, необхідні гігієна, стерильність і чистота в приміщеннях. До дверей для медичних установ висувають регламентовані на законодавчому рівні вимоги, зокрема така продукція повинна бути сертифікована.

дізнатися більше про Двері для медицини і фармацевтики

Автоматичні двері

Удосконалена конструкція і стиль дизайну підійде для будь-якого архітектурного будівлі. Герметичність дверей дозволяє використовувати їх в чистому середовищі і захищати приміщення від вітру і пилу. Легкий монтаж (підходять для монтажу в будівлі з будь-якого будівельного матеріалу). Інтеграція даних приводів навіть у найскладніші фасадні системи.

дізнатися більше про Автоматичні двері
наверх