Харчові ворота

Для експлуатації в приміщеннях
з температурою від 0° С до + 5 ° С

Відкатні холодильні двері Wiejak

Відкатні двері для холодильних камер призначені для приміщень, в яких з температурою від 0 ° С до + 5 ° С. Залежно від існуючих в приміщенні умов і конструкції стін використовуються різні конструкції дверних полотен і коробок. Кожні двері проєктуються індивідуально, щоб забезпечити довговічність і надійність в роботі протягом багатьох років.

Дверна стулка виготовляється з кислотостійкої сталі 0,8 мм або сталі з покриттям 0,75 мм. Товщина дверного полотна - 60 мм(можлива більша за вашою вимогою). Дверні полотна типу зварюються в кутах і представляють надійну і гігієнічну конструкцію, виготовлену з надзвичайною ретельністю. Всередині дверного полотна встановлено посилення, виготовлене з кислотостійкої сталі.

Великогабаритні двері з видимим з’єднанням мають товщину 100 мм.

Дверні полотна виготовляються в трьох варіантах:
а) стандартне виконання - цільна конвертна конструкція;
б) великогабаритні двері - конвертна конструкція, з’єднана з двох і більше частин;
в) дверне полотно виготовлено з сендвіч-панелей в рамі з кислотостійкої сталі (саме економне рішення, але найменш гігієнічне).

Для запобігання утворення в дверних стулках теплових містків, по всьому периметру дверей встановлюється двокомпонентне гумове ущільнення в спеціальному профілі. У нижній частині ущільнення тверде, що забезпечує надійне кріплення, а верхня частина, прилегла до коробки, - м’яка, що забезпечує гарне ущільнення і легке відкривання / закривання дверей. Двері можуть бути виготовлені з порогом (врівень з підлогою) або без порога.
Відкатні двері оснащуються класичною або трубною системою роз’їзду.

Класична система

Класична система - це стандартне виконання.Конструкція повністю виготовлена з кислотостійкої сталі. Двері з класичною системою оснащені кожухом системи з того ж матеріалу, що і дверне полотно. Пластикові ролики спеціальної конструкції забезпечують безшумну і довговічну роботу дверей.

Трубна система

Трубна система складається з естетично кратованої кислотостійкої труби і двох великих, спеціально профільованих, направляючих роликів. Завдяки спеціально профільованим роликам і трубам, аналогічно, як і в класичній системі, в трубній системі під час закривання двері опускаються і притискаються до дверної коробки.

Переваги і особливості

Кожні ворота унікальні
Кожен виріб проектують індивідуально, з урахуванням вимог конкретного харчового підприємства і привласнюють унікальний серійний номер

- Виняткова якість дверного полотна
- Високі показники ізоляції
- Подвійне двокомпонентне гумове ущільнення запобігає утворенню теплових містків.
- Система захисту нагрівача від перегорання, коли морозильна камера вимкнена.
- Індивідуальна комплектація воріт

Виняткова
якість

Висока
ізоляція

Подвійне
ущільнення

захист
від перегорання

Розпашні холодильні двері Wiejak

Розпашні двері для холодильних камер призначені для приміщень, в яких підтримується температура в діапазоні від 0 ° С до +5 ° С. Залежно від існуючих в приміщенні умов і конструкції стін, використовуються різні конструкції дверних полотен і коробок. Кожні двері проєктуються індивідуально, щоб забезпечити довговічність і надійність роботи протягом багатьох років.

Стулка холодильних дверей виготовляється з кислотостійкої сталі 0,8 мм або оцинкованої сталі з покриті 0,75 мм. Товщина дверного полотна - 60 мм для накладних дверей або 80 мм для потайних дверей.

Дверне полотно може бути виготовлене з приляганням (коли дверне полотно виступає з-за коробки і повністю закриває дверний проріз), або напівприлягаючими (коли дверне полотно частково входить в дверний отвір, а менша частина його виступає назовні). Дверні полотна зварюються в кутах, завдяки чому вони представляють надійну і гігієнічну конструкцію, виготовлену з надзвичайною ретельністю. Усередині дверні полотна посилені конструкцією з кислотостійкої сталі.

Незалежно від конструкції кожне дверне полотно має двокомпонентний ущільнювач, встановлений в спеціальному профілі. Це рішення запобігає утворенню в дверних стулках теплових містків.

Розпашні двері можуть мати як 1 так і 2 стулки (симетричні або асиметричні, в яких одна стулка більша за іншу).

Переваги і особливості

Кожні ворота унікальні
Кожен виріб проектують індивідуально, з урахуванням вимог конкретного харчового підприємства і привласнюють унікальний серійний номер

- Виняткова якість дверного полотна
- Високі показники ізоляції
- Подвійне двокомпонентне гумове ущільнення запобігає утворенню теплових містків.
- Система захисту нагрівача від перегорання, коли морозильна камера вимкнена.
- Індивідуальна комплектація воріт

Виняткова
якість

Висока
ізоляція

Подвійне
ущільнення

захист
від перегорання

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:наверх