Козирки та навіси

Козирки та навіси

Виробництво козирків - популярний напрямок роботи нашої компанії. Найважливішою функцією козирка є захист людей від атмосферних опадів (дощ, град, сніг, бурульки). Козирок над входом в будівлю – це, по суті, обличчя вашої компанії, яке надає зовнішньому вигляду будівлі більш солідний та естетичний вигляд. Це, в свою чергу, приваблює відвідувачів.

В залежності від Ваших побажань та бюджету ми можемо запропонувати козирки із стільникового, монолітного полікарбонату, скляні або покриті профнастилом. Види козирків ніяк не обмежуються розмірами і в кожному випадку визначаються ескізами, наданими замовником або розробленими фахівцями компанії «Арматек».
Виготовлення навісів конструктивно не сильно відрізняється від козирків, однак схематичні відмінності все ж присутні. Типи навісів діляться за формами на: арочні, прямі або ж односкатні.

Монтаж і виготовлення навісів варто доручити справжнім професіоналам. Адже при індивідуальному виготовленні, навіси можуть не відповідати нормам ДБН, що може спричинити певні наслідки.

Перш ніж приступити до виготовлення навісів, фахівці компанії «Арматек» проведуть розрахунок на навантаження не тільки металоконструкції але і конструкції зі снігом.

Компанія «Арматек» постачає продукцію для громадських та приватних будинків у магазини, торгові центри та на базари. Проте немає сенсу переплачувати посередникам, якщо можна придбати навіс або козирок за невисокою вартістю від виробника просто у нас. Ми у найкоротші строки виготовимо конструкцію за індивідуальними розмірами.

Замовляйте наші вироби прямо зараз, для цього просто подзвоніть по телефону, вказаному у розділі «Контакти»

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:наверх