Огорожа

Огорожа балконів

Сьогодні великою популярністю користуються огорожі балконів з нержавіючої сталі, у поєднанні з архітектурним загартованим склом та деревом.

Огорожі балконів можна встановлювати з поручнями або без них. Обидва варіанти порадують вас, створять відчуття простору на вашому балконі та забезпечать захист від вітру.

Наші огорожі з нержавіючої сталі мають цілий ряд позитивних якостей – естетичність та привабливість, безпека та висока стійкість до корозії. До того ж, вони не потребують систематичного фарбування.

Огорожа балкону – важлива частина будь-якої споруди: як приватної, так і громадської. Ці конструкції, в першу чергу, здійснюють своє головне призначення - оберігають людей від падіння, гарантують захищеність.

Крім цього, металічна огорожа для балкону часто вважається необхідним атрибутом екстер’єру будівлі. При замовленні даних металоконструкцій слід брати до уваги, в якому стилі оформлений фасад будівлі, та в якій мірі ті чи інші вироби будуть виглядати на ньому.

Ви завжди можете замовити огорожу балкона за оптимальною ціною у компанії «Арматек». При необхідності наші фахівці підберуть для Вас найбільш підходящу конструкцію. Також ми із задоволенням допоможемо розробити унікальний проект виробів з урахуванням всіх ваших побажань і задумів.

Огорожа вітражів

Компанія «Арматек» протягом багатьох років займається виробництвом огороджувальних металоконструкцій вітражів по Україні, Києву та області з нержавіючого або чорного металу. Даний вид конструкцій практично ніяк не відрізняється від стандартних перил для сходів.

Можемо порекомендувати ексклюзивні типи огорож зі склом, ковані, або з компонентами кування, підшукаємо конструкцію по Вашому бюджету і запропонуємо добру знижку на обсяг.

Огорожа атріумів

Огорожа атріуму - конструкція життєво необхідна. Огорожі атріуму, що пропонує компанія «Арматек» якісно виконують функцію безпеки і їх зовнішній вигляд може бути обмежений тільки вашою фантазією.

На сьогоднішній день ми маємо можливість використовувати абсолютно різні комплектуючі та матеріали, які чудово вписуються в дизайн будь-якого інтер’єру.
В останній час наші замовники все частіше використовують архітектурне скло для огорожі сходів або ж атріумів. Його можна використовувати у бізнес центрах, приватних будинках або в соціальних спорудах. Загартоване скло монтується на будь-які види металевих сходів, атріумів, терас та балконів.

Наша компанія використовує тільки ті матеріали та комплектуючі які є абсолютно безпечними для людей і готові витримати значні навантаження на міцність. Скло, яке ми застосовуємо, має високу стійкість до всіх атмосферних явищ та пошкоджень. За бажанням клієнта архітектурне скло покривається плівкою, тонованою в колір або матовою.

У нас ви завжди можете замовити огорожу атріуму з нержавіючої сталі, чорного металу або скла. Для зв’язку з фахівцем телефонуйте за номером, вказаним у розділі «Контакти».

Огорожа покрівлі

В першу чергу, металева огорожа покрівлі виконує практичну функцію - гарантує захищеність людей при ходьбі по даху, та оберігає перехожих від обвалу снігу або льоду.

Крім цього, наші металоконструкції є важливою частиною фасаду будівель. Покрівельні огорожі з нержавіючої сталі вигідно доповнюють зовнішній вигляд багатьох соціальних будівель у Києві та інших містах України. Вони додають будь-якій новобудові завершеного вигляду.

Ви можете замовити огорожу покрівлі у нас, за вигідною ціною. У нашому каталозі ви можете підібрати для себе різні типи конструкцій для будь-яких споруд.
Наші фахівці завжди виїдуть до Вас на об’єкт та розкажуть про наші огорожі покрівель всі подробиці. Вони допоможуть вибрати оптимальний варіант для Вашого будинку.

Якщо Вас не влаштовують стандартні конструкції, знайте, наші фахівці завжди раді втілити ваші бажання в життя і виготовити у себе на виробництві металоконструкції такі, як Вам потрібно.

Наше дизайнерське бюро розробить для вас візуалізацію (ескіз виробів) що полегшить уявлення про майбутній проект. Великий досвід наших майстрів та необмежений потенціал вашої фантазії дають можливість створити, спільно з вами, дійсно неповторний проект!

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:наверх