Огорожі та відбійники

Ворота безпеки

- Розсувні ворота
- Розпашні ворота
- Поясний бар’єр BB
- SG Drop Gate
- Dock Gate

дізнатися більше про Ворота безпеки

Захист для стелажів

Дуже часто складські працівники під час роботи в умовах обмеженого простору натикаються на стелажі, коли їм доводиться маневрувати своїми автонавантажувачами, підйомниками або візками-піддонами у проходах складу. Наслідки не можна недооцінювати: обвал стійки, пошкодження товарів, а іноді і фізичні травми.

дізнатися більше про Захист для стелажів

Захист колон

- KP Universal
- KP Protector
- CP Protector

дізнатися більше про Захист колон

Захисні бордюри

Захисні пластикові бордюри BOPLAN – ідеальний захист захисту стін та плінтусів від ударів, які проходять низько над землею. Також вони можуть бути направляючими або стопорами для легких колісних об’єктів, таких як штабелери або візки.

дізнатися більше про Захисні бордюри

Захисні стовби

Ідеально підходять для установки в зонах з обмеженим освітленням (ворота, під’їзні шляхи, кутів, місця навантаження і розвантаження), де необхідне додаткове підсвічення. Кругла підставка дозволяє вибирати напрямок світла при монтажі стовпів.

дізнатися більше про Захисні стовби

Огорожа пішохідних зон

Огорожа пішохідних зон призначена для захисту пішоходів від техніки, шляхом створення фізичного бар’єру між ними та обладнанням. Дозволить убезпечити від випадкового потрапляння рук і пальців в працюючі механізми.

дізнатися більше про Огорожа пішохідних зон

Осьові хвіртки

Осьові хвіртки створені для захисту від падінь в зонах, пов’язаних з роботою на висоті. Це надійні хвіртки безпеки, які можуть використовуватися в отворах сходових кліток і на робочих підйомних платформах.

дізнатися більше про Осьові хвіртки

Протитранспортні бар’єри

Протитранспортний бар’єр слугує своєрідною огорожею, за допомогою якої можна захистити бізнес-зони від транспортних засобів, що мають більший ризик удару. Неправильний маневр з навантажувачем може легко завдати значної шкоди вашим машинам або вашій будівлі.

дізнатися більше про Протитранспортні бар’єри
наверх