Перевантажувальне обладнання

Герметизатори отворів

Докшелтери Crawford забезпечують енергоефективність та комфорт робочого середовища. Охоплюючи автомобіль, тентові та надувні герметизатори протистоять погодним умовам і запобігають появі протягів під час проведення перевантажувальних робіт.Використання даного обладнання дозволяє поліпшити умови праці та запобігти виникненню протягів в приміщенні.

дізнатися більше про Герметизатори отворів

Перевантажувальні містки

Обираючи перевантажувальний міст, потрібно звернути увагу на ряд факторів: конструкцію будівлі, тип транспортних засобів (висоту кузова), чи використовуються під час роботи вантажно-розвантажувальне обладнання.

дізнатися більше про Перевантажувальні містки

Перевантажувальні тамбури

Перевантажувальний тамбур можна монтувати як при будівництві, так і при реконструкції існуючого складу, не вносячи значних змін у конструкцію будівлі. Завдяки теплоізоляції між будівлею і перевантажувальним постом, перевантажувальний тамбур може застосовуватися в складах з регульованим температурним режимом.

дізнатися більше про Перевантажувальні тамбури

Мобільні рампи

Рампи PROM Stahl виготовлені з міцної зварної сталі, а зона руху складається з міцних решіток, які мають оптимальні розміри і підходять для важких вантажів. Щоб запобігти аваріям, рампу оснастили бічними захисними планками з обох боків.

дізнатися більше про Мобільні рампи

Підйомні столи

Гідравлічні підйомні столи широко застосовуються у складському господарстві, промисловості та при вантажно-розвантажувальних роботах. Завдяки використанню підйомних столів можна значно знизити витрати на персонал та підвищити швидкість обробки вантажів.

дізнатися більше про Підйомні столи

Блокіратори коліс

Блокіратор коліс (причепа) автоматично блокує бар’єром заднє колесо причепа на висоті 0,51 м, що дозволяє забезпечувати безпечне блокування майже всіх видів причепів.

дізнатися більше про Блокіратори коліс

Захисні бар’єри безпеки

На території проведення розвантажувально-навантажувальних робіт дуже важливим є забезпечення безпеки цього процесу, особливо, враховуючи інтенсивність проведення робіт. Захисні бар’єри Rite-Hite пропонують кілька рішень для захисту відкритого завантажувального доку.

дізнатися більше про Захисні бар’єри безпеки
наверх