Перевантажувальні тамбури

Crawford 680 Loadhouse

Перевантажувальний шлюз-тамбур Crawford 680 Loadhouse являється незалежною перевантажувальною системою, яка містить всі необхідні для роботи компоненти: перевантажувальний міст, герметизатор отвору та ворота.

Разом із перевантажувальним мостом Autodock і корпусом (як із теплоізоляцією, так і без неї), тамбур утворює повнофункціональну автономну перевантажувальну систему. Тамбури розташовуються зовні складу або терміналу, тому вивільняється додаткова внутрішня площа для зберігання товарів.

Перевантажувальний тамбур можна монтувати як при будівництві, так і при реконструкції існуючого складу, не вносячи значних змін у конструкцію будівлі.
Завдяки теплоізоляції між будівлею і перевантажувальним постом, перевантажувальний тамбур може застосовуватися в складах з регульованим температурним режимом.

Перевантажувальний тамбур Crawford 680 Loadhouse– це міцна система нового покоління, яка розроблена з урахуванням всіх вимог, що пред’являються архітекторами, будівельниками та операторами. Конструкція допускає експлуатацію в будь-яких кліматичних зонах зі сніговим навантаженням до 2,0 кН/м², відповідні статичні розрахунки були схвалені сторонніми організаціями.

Перевантажувальний тамбур Crawford 680 Loadhouse є безпечним і надійним рішенням, яке забезпечує підтримку на етапах планування будівництва та отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

Переваги і особливості

 • Створення додаткової складської площі
 • Перевантажувальний тамбур дозволяє перемістити зону навантаження і розвантаження за межі будівлі, вивільняючи відповідні площі всередині приміщення.
 • Поліпшення теплоізоляції
 • Перевантажувальний тамбур Crawford 681 Loadhouse також утворює захисний бар’єр між будівлею і транспортним засобом, що сприяє економії енергії і покращує умови праці. При додаванні до перевантажувального тамбура відповідного перевантажувального моста і герметизатора отвору, може бути сформована повнофункціональна системаAutodock®.
 • Зменшення вартості будівельних робіт
 • Оскільки, відсутня необхідність в трудомісткому спорудженні бетонного приямку, знижується загальна вартість будівельних робіт.

додаткова
площа

Поліпшення
теплоізоляції

Зменшення
вартості робіт

економія
енергії

Crawford 681 Loadhouse

Перевантажувальний тамбур Crawford 681 – це незалежна перевантажувальна система, яка складається з перевантажувального мосту, герметизатору отвору та воріт.

Разом із перевантажувальним мостом Autodock і корпусом (як з теплоізоляцією, так і без неї) тамбур утворює повнофункціональну автономну перевантажувальну систему. Тамбури розташовуються зовні складу або терміналу, таким чином створюється додаткова площа для зберігання товарів, порівняно з традиційною технологією із вбудованими мостами.

Система може встановлюватися як при будівництві, так і при реконструкції. При цьому не потрібно проводити значних змін в будівельних конструкціях. Завдяки забезпеченню теплоізоляції між будівлею і перевантажувальним постом, перевантажувальний тамбур може використовуватися на складах з регульованим температурним режимом.

Перевантажувальний тамбур Crawford 681 Loadhouse є полегшеним варіантом системи нового покоління, яка була розроблена з урахуванням всіх вимог, що пред’являються архітекторами, будівельниками і операторами. Конструкція допускає застосування в будь-яких кліматичних зонах зі сніговим навантаженням до 0,89 кН / м2, відповідні статичні розрахунки були схвалені сторонніми організаціями.

Перевантажувальний тамбур Crawford 681 Loadhouse є безпечним і надійним рішенням, яке забезпечує підтримку на етапах планування будівництва та отримання дозволу на виконання будівельних робіт.

Переваги і особливості

 • Створення додаткової складської площі
 • Перевантажувальний тамбур дозволяє перемістити зону навантаження і розвантаження за межі будівлі, вивільняючи відповідні площі всередині приміщення.
 • Поліпшення теплоізоляції
 • Перевантажувальний тамбур Crawford 681 Loadhouse також утворює захисний бар’єр між будівлею і транспортним засобом, що сприяє економії енергії і покращує умови праці. При додаванні до перевантажувального тамбура відповідного перевантажувального моста і герметизатора отвору, може бути сформована повнофункціональна система Autodock®.
 • Зменшення вартості будівельних робіт
 • Оскільки, відсутня необхідність в трудомісткому спорудженні бетонного приямку, знижується загальна вартість будівельних робіт.

додаткова
площа

Поліпшення
теплоізоляції

Зменшення
вартості робіт

економія
енергії

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:наверх