Перила та поручні

Перила та поручні

Перила

Поручні на сходах – це опора та підтримка, надійний захист при пересуванні. Однак, надійність, це ще не всі вимоги, яким повинні відповідати будь-які сходові поручні. Важливу роль відіграє також естетичний зовнішній вигляд перил, який повинен поєднуватись з дизайном приміщення, де будуть встановлюватися металеві сходи.

Перила можуть виготовлятися на 100% зі сталі або з додаванням інших матеріалів: дерево, камінь, пластик та скло. Вони дуже надійно кріпляться на конструкції та мають безліч експлуатаційних характеристик.

Перила ергономічні, за них приємно триматися. Виробляються з дзеркальним поліруванням, матовою або шліфованою поверхнею. На перила наноситься спеціальне покриття, що перешкоджає формуванню корозії, появі плям та затемнень. Капітальний ремонт таких сходів знадобиться не раніше, ніж за кілька десятків років.

Балясини, вироблені з нержавіючої сталі, мають великий потенціал міцності та естетики. Правильно підібраний вариант може стати справжньою окрасою приміщення. Різноманітні конфігурації здатні задовольнити будь-який смак.
Кріплення поручнів можуть бути рівними або гнутими. Зазвичай гнуті кріплення чіпляють до стіни, а рівні – до сходів. Для монтажу окремо від сходів, застосовуються спеціальні стійки. Всі ці компоненти мають сучасний зовнішній вигляд, вони безпечні та надійні, а також мають тривалий термін служби.
Наша компанія відома високоміцними та надійними продуктами. Ми маємо величезну клієнтську базу на внутрішньому ринку. Ми обслуговуємо архітекторів, підрядників та будівельників, дизайнерів інтер’єру тощо.
Ми впевнені в продуктах, які пропонуємо. Вони мають міцну конструкцію та чудовий зовнішній вигляд і тому часто використовуються у комерційних та житлових будівлях.

Крім цього, ми завжди продаємо наші продукти по ринковій вартості і намагаємося налаштовувати наші вироби під конкретні вимоги клієнтів.

ПОРУЧНІ

У житлових будинках, а також бізнес центрах та інших закладах, використовуються поручні, перила, огорожі з дерева (дуб, ясен, сосна), чорного металу (пофарбованого в колір за шкалою RAL) або з нержавіючої сталі.

Іноді сходовий проліт потребує додаткових поручнів, що надають людині більш комфортабельний підйом або спуск, при якому вона може триматися руками за поручні з обох сторін.

При великому потоці людей, наприклад у торгових центрах або великих житлових будинках, кріпиться поручень з нержавіючої сталі, чорного металу або дерева з обох сторін. Пристінні поручні монтуються на тій самій висоті, що і огородження зі стійками. Коли сходи занадто вузькі, то, з одного боку використовується огорожа з боковими кріпленнями, а з іншого боку, – пристінні поручні.

Компанія «Арматек» здійснила велику кількість замовлень з виробництва та встановлення поручнів, огорож та перил. За вашими побажаннями, наші фахівці виготовлять металоконструкції будь-яких форм, напрямків та видів.

Купуючи поручні у нас, ви отримаєте повний цикл переваг:
• Найвища якість продукції;
• Широкий асортимент моделей;
• Безкоштовна та змістовна консультація фахівців.
Для того, щоб замовити поручні, вам потрібно зателефонувати за номером, зазначеному на сайті в розділі «Контакти».

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:

наверх