Послуги

Вибір воріт

Якщо Ви ще не визначилися, розібратися у всьому різноманітті автоматичних воріт, Вам завжди з радістю допоможуть фахівці компанії АРМАТЕК .

Вони дадуть відповідь на всі питання, пояснять всі нюанси для того, щоб Ви зробили оптимальний вибір.

Підготовчі роботи

Для установки і надійної роботи воріт надалі велике значення має правильний замір отвору. Для цього наш інженер у зручний для Вас час приїде на об’єкт для того, щоб визначити необхідні роботи перед установкою воріт, якість отвору і зробить замір.

Підготовчі роботи припускають влаштування фундаменту і прорізів під ворота. Ми позбавимо Вас від необхідності вникати в тонкощі цих процесів. Це ми беремо на себе.

Монтаж

Змонтувати ворота і автоматику це тільки на словах і на папері просто, а коли справа стосується установки, то спливає стільки дрібних тонкощів, що досвід кваліфікованих монтажників тут незамінний. Неправильний монтаж може зіпсувати враження від воріт будь-якого виробника.

Наші фахівці монтажної бригади володіють високими професійними навичками і мають значний досвід в здійсненні монтажу автоматичних воріт. Ми зробимо роботи акуратно і в обумовлені терміни.

Сервісне та гарантійне обслуговування

Після завершення проекту Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, а також проведення регулярного сервісного і гарантійного обслуговування.

Гарантійне обслуговування включає в себе надання гарантій на матеріали і роботи, а також роботи, пов’язані з обов’язковим технічним обслуговуванням в гарантійний період.

наверх