Промислові ворота

Секційні ворота

Секційні ворота привабливі та прості в управлінні. Секції воріт можуть бути як панорамними, так і глухими, більш утепленими. Ці ворота досить зносостійкі і герметичні, що робить їх ідеальними для промислового використання. Піднімаючись вгору під стелю, вони дозволяють використовувати максимум простору навколо воріт.

дізнатися більше про Секційні ворота

Ролетні ворота

Ролетні ворота «Алютех» чудово підходять для підземних та приватних гаражів.. торгівельних центрів, а також виробничих та складських приміщень. Завдяки різним типам профілів в них можна передбачити вентиляцію та частковий огляд приміщення.

Ролетні ворота надійні, прості у використанні та прекрасно інтегровані. Завдяки конструктивним особливостям ці ворота чудово підходять для отворів, де зверху є перешкоди, наприклад, інженерні комунікації.

дізнатися більше про Ролетні ворота

Складчасті ворота

Складчасті ворота Torverk є найбільш енергоефективними воротами.
Такі ворота зберігають тепло, потребують менше витрат на обслуговування, мають меншу вартість запчастин, менше схильні до пошкоджень від зіткнень, завдяки своїй оригінальній траєкторії руху.

Секції полота воріт виготовлені з утеплених сандвіч-панелей. Між собою секції скріплюються петлями шарнірного типу, а по периметру оснащені гумовим ущільнювачем, що забезпечує відповідний ступінь герметичності. У секцію з вбудованими дверима зазвичай інтегрується датчик, який блокує електромеханічний привід складання секцій у відкритому положенні дверей.

дізнатися більше про Складчасті ворота

Швидкісні ворота

Швидкісні ворота призначені для інтенсивного зовнішнього використання в промисловості та логістиці. Стійкі до сильного вітру, ворота захищають приміщення від негоди. Передові технології двотактного приводу гарантують дуже короткий цикл відкривання і закривання воріт. Це сильно допомагає оптимізувати виробничі і логістичні процеси, потік матеріалів і транспорту.

дізнатися більше про Швидкісні ворота

Підйомні ворота Buztbach

Секційні ворота Butzbach відповідають таким вимогам, як:
- адаптація конструкцій під індивідуальні особливості отвору;
- створення комфортних умов праці в приміщенні завдяки світлопроникним властивостями склопластику;
- гарантія надійної і безпечної експлуатації.

Таким чином, автоматичні секційні ворота успішно знаходять своє застосування в багатьох галузях: в автосалонах, автомайстернях, автомийках, промислових і складських приміщеннях, а також будівлях харчової та хімічної промисловості.

дізнатися більше про Підйомні ворота Buztbach

Ангарні ворота

Для закриття великих і дуже великих пройомів у будівлях ангарів використовують ангарні ворота. Вони являють собою систему з односекційних або багатосекційних воріт практично необмежених розмірів. Ангарні ворота здатні працювати в найважчих експлуатаційних умовах, і при цьому мати найвищі параметри довговічності, надійності, ремонтопридатності та потребувати мінімального догляду в процесі експлуатації. Унікальна конструкція шторних воріт знімає обмеження за розмірами і конфігурацією, завдяки можливості використовувати мультисистеми з підйомними колонами.

дізнатися більше про Ангарні ворота

Протипожежні ворота

Полотно протипожежних воріт Ninz складається з декількох панелей. Ширина яких 500-550 мм, виготовлені з листів металу товщиною 1 мм і наповнених вогнестійкою мінеральною ватою. Щільність вати 180кг / м3 На верхніх і нижніх панелях закріплена конструкція зі сталі в формі швелера. Полотно товщиною 80 мм. Направляюча балка воріт прикріплена до стіни за допомогою шпильок або анкерів. Роликові каретки розміщені в балці. Каретки закріплені на панелях воріт за допомогою пластини з регулюючою гайкою.

Протипожежні ворота Domoferm – це поєднання функціональності з естетичним зовнішнім виглядом. Вогнестійкі ворота Domoferm встановлюються в житлових будівлях, офісних центрах, лікарнях, готелях, заводах, логістичних комплексах, розважальних центрах, супермаркетах.

дізнатися більше про Протипожежні ворота

Морозильні ворота

Морозильні двері Wiejak призначені для експлуатації в приміщеннях, де підтримується температура в діапазоні від -40 ° С до 0 ° С. Вони виготовляються з кислотостійкої сталі, сталі з покриттям або пофарбованої сталі будь-якого кольору. Також існує можливість виготовлення дверей з кислотостійкою дверною коробкою, але з дверним полотном з іншого матеріалу.

дізнатися більше про Морозильні ворота

Харчові ворота

Двері для холодильних камер призначені для приміщень, в яких підтримується температура в діапазоні від 0 ° С до + 5 ° С. Вони можуть бути виготовлені з кислотостійкої сталі, сталі з покриттям або забарвленої сталі будь-якого кольору. Також існує можливість виготовлення дверей з кислотостійкою дверною коробкою, але з дверним полотном з іншого матеріалу.

дізнатися більше про Харчові ворота

Ворота в чисті приміщення

Для чистих кімнат важливі максимальна ізоляція, герметичність і підтримання надлишкового тиску. Області застосування: електронна промисловість, фармацевтика, медицина. Ворота оснащені повним комплектом коробів і додаткових ущільнювачів технологічних отворів.

дізнатися більше про Ворота в чисті приміщення
наверх