Протипожежні ворота

Перешкоджають поширенню вогню,
дозволяючи локалізувати вогонь в окремому приміщенні

Протипожежні горизонтально відкатні ворота Ninz

Полотно воріт складається з кількох панелей. Вони виготовлені з листового металу товщиною 1 мм та наповнені вогнетривкою мінеральною ватою щільністю 180 мг/м3. Ширина панелей воріт - 500-550 мм.
На верхніх та нижніх панелях воріт закріплена сталева конструкція у формі швелера. Товщина 80 мм.

Направляюча балка воріт монтується до стіни за допомогою шпильок та анкерів. Роликові каретки знаходяться у балці. Каретки кріпляться до панелей воріт за допомогою пластини з регулюючою гайкою.
Настінна направляюча встановлюється поза отвором воріт.

Протипожежні розпашні ворота Ninz

Протипожежні розпашні ворота Ninz призначені для локалізації пожежі в паркінгах та складських приміщеннях. Полотно воріт виготовляється з двох штампованих листів металу товщиною 1,5 мм. Всередині полотно заповнюється вогнетривкою мінеральною ватою, щільність якої складає не менше 180 кг/м3, а ззовні покривається порошковою фарбою.Нерівний поділ воріт доступний за запитом.

Дверна коробка виготовляється зі сталевого гнутого профілю товщиною 2 мм, пофарбованого порошковою фарбою. В дверній коробці наявні монтажні отвори і власні анкерні пластини. Коробка оснащена розширюючою стрічкою і гумовим ущільнювачем. Ворота комплектуються хвірткою.

Ворота постачаються із замком, циліндром, ручкою дверей та регуляторами закриття для контрольованої послідовності закриття воріт.

Багатостулкові телескопічні відкатні ворота DOMOFERM

Телескопічні ворота DOMOFERM ідеально підходять для використання там, де необхідно підібрати оптимальне рішення. Економія місця поєднується з елегантністю і функціональністю. Відкатні ворота відрізняються своєю рівною поверхнею, адже навіть при великих розмірах виготовляються з точністю до міліметра.

Простота і багатофункціональність дизайну, а також легке використання уможливлюють впровадження інноваційного концепту в медичних установах, на промислових та інших об’єктах будівництва.

Відкатні ворота DOMOFERM

Відкатні ворота DOMOFERM універсальні у використанні, різної комплектації: встановлюються в школах, громадських будівлях, в торгових центрах або в лікувальних установах. Ворота популярні завдяки великим розмірам. Відкатні ворота DOMOFERM чудово поєднують в собі функціональність і естетику.

Закриття-відкриття воріт відбувається завдяки направляючій шині, товщиною 3 мм металу - максимально міцною в своєму класі, крім того, на пружній опорі.

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:

наверх