Розпашні двері з нержавіючої сталі

Розпашні двері з нержавіючої сталі

Не лише морозильні та холодильні камери мають бути оснащені якісними дверима. А й решта дверей мають бути обладнані спеціально розробленими дверима, що значно відрізняються від стандартних рішень, доступних на ринку.

Ми пропонуємо індивідуальне рішення для вашого підприємства, з урахуванням всіх особливостей, потреб, стандартів та побажань. Адже кожні двері є унікальні, проектуються індивідуально.

Переваги і особливості

Кожні двері унікальні. Кожні двері проектують індивідуально, з урахуванням вимог конкретного підприємства і привласнюють унікальний серійний номер.

Якісна збірка. Якість в дрібницях. Всі деталі - ручки, петлі, ролики, штовхачі, системи роз’їзду випускають і збирають на заводі в Польщі.

Виняткова якість дверного полотна. Двері виконані з нержавіючої сталі. Всередині полотна відсутні порожнечі. Заповнені полотна спеціальною піною, щільність заповнення дверного полотна складає 50 кг / м³.

Високі показники ізоляції. Всі дверні полотна мають двокомпонентне гумове ущільнення, встановлене в спеціальному профілі. Таке рішення виключає утворення термічних мостів.

Індивідувальні розміри

Якісна збірка

Висока ізоляція

Якість полотна

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:

наверх