Складчасті ворота

Мінімум простору для установки воріт
Мінімум затрат на обслуговування

Складчасті ворота Torverk

Складчасті ворота Torverk є найбільш енергоефективними воротами.
Такі ворота зберігають тепло, потребують менше витрат на обслуговування, мають меншу вартість запчастин, менше схильні до пошкоджень від зіткнень, завдяки своїй оригінальній траєкторії руху.

Секції полота воріт виготовлені з утеплених сандвіч-панелей. Між собою секції скріплюються петлями шарнірного типу, а по периметру оснащені гумовим ущільнювачем, що забезпечує відповідний ступінь герметичності. У секцію з вбудованими дверима зазвичай інтегрується датчик, який блокує електромеханічний привід складання секцій у відкритому положенні дверей.
Ворота можуть мати від 1 до 16 секцій, в залежності від розміру проходу. Найчастіше використовують конфігурацію 2+2. Ворота можуть відчинятися всередину або назовні. Є можливість вставити вікна різних розмірів, вбудувати двері, пофарбувати у бажаний колір, а також оснастити різними системами безпеки та автоматики.

За бажанням ворота можуть бути виготовлені, практично, будь-яких нестандартних розмірів.

Найбільш раціональне застосування складчастих воріт TORVERK: Станції обслуговування вантажних автомобілів та с\г техніки, ангар для літаків та гелікоптерів.

Переваги і особливості

Найтепліші ворота
Коефіцієнт теплопередачі U-value = 0,22.
Ворота Q-DOOR FX мають найкращий коефіцієнт теплопередачі. Це досягнуто завдяки конструкції панелей, ущільнювачів. Цілісні, посилені високоміцної сталлю і наповненням панелей без фреонового пінополіуретану щільністю 52 кг / м3, ці ворота є найтеплішими в своєму класі.

Мінімум простору для установки воріт - оптимально для кран-балок
Дані ворота ідеально підходять для будівель з кран-балками, так як не вимагають простору над отвором для установки. Відповідно кран-балку можна розташовувати найбільш оптимальним для Клієнта способом.

Мінімум навантаження на будівлю
Конструкція складаються воріт зводить до мінімуму навантаження на будівлю, тому що навантаження передається на підлогу.

Найвища стійкість до вітрових навантажень - Клас 5 (0.7-2.0 кПа)
Ворота Q-DOOR FX мають показник вітрового навантаження в 0.7-2.0 кПа. Цілісні, посилені високоміцної сталлю і шаром без фреонового пінополіуретану щільністю 52 кг / м3, ці ворота є найміцнішими і стійкими в своєму класі.

Найшвидші ворота. Простота і легкість в експлуатації
Монтажні кріплення Torverk коректно відкалібровані, мають низький коефіцієнт тертя і просте управління. Ворота відкриваються і закриваються за 30 секунд.

Мінімум затрат на обслуговування
У порівнянні з секційними воротами, Q-DOOR FX характеризуються меншою вартістю післяпродажного обслуговування. Такі ворота споживають менше енергії, відрізняються меншими витратами на обслуговування, меншою вартістю запчастин, менше схильні до пошкоджень від зіткнень, завдяки своїй оригінальній траєкторії руху.

Абсолютна безпека для людини і техніки
У питаннях безпеки Torverk Q-DOOR FX є справжніми першопрохідцями. Вони першими впровадили контроль змикання секцій в 1963, і на рубежі зміни століть вони знову перші - на цей раз все ворота використовуються як обмежувач змикання секцій. Оптимальна якість, низький рівень витрат на обслуговування, тривалий термін служби - все це видатні показники експлуатації.

Енергоефективна і безпечна система ущільнень
Ущільнення воріт Q-DOOR виготовляються за технічними умовами замовника. Максимальний ефект ущільнення досягається при використанні вулканізованих потрійних ущільнень у відсіках між секціями і у всіх кутах двері.

Калитка
При необхідності, Q-DOOR FX можуть бути обладнані хвірткою. Висота якій естетично підганяється під всі стандартні розміри вікон. Хвіртка може бути обладнана різними видами замикаючих пристроїв, дверних ручок і вікон.

Енергоефективні вікна
Віконна рама виконана з алюмінію, для мінімізації втрат енергії в конструкції використовується слюсарна скоба і скло з подвійною ізоляцією. Такі вікна і після багатьох років використання будуть виглядати все так само добре. Крім того, Вам не доведеться зіткнутися з такими проблемами, як конденсація або потрапляння бруду в простір між шибок.

Мінімум
навантаження

Найшвидші
ворота

Абсолютна
безпека

Енергоефективні
вікна

Якми працюємо

Зв'яжіться з нами
та опишіть задачу
Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри
Передаємо замовлення на виробництво
Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання
Почитається гарантійне обслуговування
Виконуємо регулярне сервісне обслуговування
Офіційний
дистриб'ютор
Працюємо
з 1998 року
Сертифікація
у виробника
Гарантія
та сервісне обслуговування

Київ, пр. Академіка Палладіна, 32

+38 (044) 49-8888-1

info@armatek.kiev.ua


Залиште Ваш запит, і ми зв'яжемось з Вами:наверх