Послуги

Що ми пропонуємо?

Послуги з установки автоматичних воріт

Компанія АРМАТЕК надає послуги з встановлення будь-яких воріт. Установка воріт є важливою темою не тільки для приватних будинків і дач, але і для торгових, адміністративних підприємств та складських приміщень. Послуги надаються як приватним, так і юридичним особам. Серед розмаїття запропонованих нами воріт, іноді замовнику важко підібрати потрібний варіант. А вибір у нас великий - це автоматичні ворота, секційні, гаражні, ролетні, розсувні та інші. Зателефонуйте, і ми допоможемо Вам визначитися з вибором і приймемо Ваше замовлення на установку воріт.

ВИБІР ВОРІТ

Якщо Ви ще не визначилися, розібратися у всьому різноманітті автоматичних воріт, Вам завжди з радістю допоможуть фахівці компанії АРМАТЕК .
Вони дадуть відповідь на всі питання, пояснять всі нюанси для того, щоб Ви зробили оптимальний вибір.


ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ

Для установки і надійної роботи воріт надалі велике значення має правильний замір отвору. Для цього наш інженер у зручний для Вас час приїде на об’єкт для того, щоб визначити необхідні роботи перед установкою воріт, якість отвору і зробить замір.
Підготовчі роботи припускають влаштування фундаменту і прорізів під ворота. Ми позбавимо Вас від необхідності вникати в тонкощі цих процесів. Це ми беремо на себе.


МОНТАЖ

Змонтувати ворота і автоматику це тільки на словах і на папері просто, а коли справа стосується установки, то спливає стільки дрібних тонкощів, що досвід кваліфікованих монтажників тут незамінний. Неправильний монтаж може зіпсувати враження від воріт будь-якого виробника.
Наші фахівці монтажної бригади володіють високими професійними навичками і мають значний досвід в здійсненні монтажу автоматичних воріт. Ми зробимо роботи акуратно і в обумовлені терміни.


СЕРВІСНЕ ТА ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Після завершення проекту Ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку, а також проведення регулярного сервісного і гарантійного обслуговування.
Гарантійне обслуговування включає в себе надання гарантій на матеріали і роботи, а також роботи, пов’язані з обов’язковим технічним обслуговуванням в гарантійний період.


Каталог продукції

Якість за помірними цінами

Ми готові запропонувати рішення, яке ідеально відповідає Вашим потребам!

Підберемо оптимальні для Вас автоматичні ворота

Як замовити автоматичні ворота?

Зв'яжіться з нами та опишіть задачу

Зв'яжіться з нами та опишіть задачу

Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри

Ми підготуємо технічне вирішення та зробимо необхідні виміри

Передаємо замовлення на виробництво

Передаємо замовлення на виробництво

Починається гарантійне обслуговування

Починається гарантійне обслуговування

Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання

Доставляємо і виконуємо монтаж обладнання

Виконуємо регулярне сервісне обслуговування

Виконуємо регулярне сервісне обслуговування

Отримати пропозицію